Egri Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium Egyszerűsített, nyomtatóbarát változat.
Ide kattintva léphet az eredeti oldalra.

Tantestület :
RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ EGY SZÁZALÉKÁRÓL

2014.05.13.

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ

A rendelkező nyilatkozat letölthető ide kattintva

EGY SZÁZALÉKÁRÓL EGY TÁRSADALMI SZERVEZETNEK

A kedvezményezett adószáma:

A kedvezményezett neve:
Mlinkó István Alapítvány A Siket Gyermekekért

TUDNIVALÓK

Ezt a nyilatkozatot csak akkor töltse ki,ha valamely társadalmi szervezet, vagy különnevesített intézmény, elkülönített alap javára kíván rendelkezni..

A nyilatkozatot tegye egy olyan postai szabvány méretű borítékba, amely e lap méretét csak annyiban haladja meg, hogy abba a nyilatkozat elhelyezhető legyen.

FONTOS!
A rendelkezése csak akkor érvényes és teljesíthető, ha a nyilatkozaton a kedvezményezett adószámát, elnevezését, a borítékon pedig az ÖN NEVÉT, LAKCÍMÉT ÉS AZ ADÓAZONOSÍTÓ JELÉT pontosan tünteti fel.

EGY SZÁZALÉKÁRÓL

A kedvezményezett technikai száma:

A kedvezményezett neve:

……………………………………………………………………………

TUDNIVALÓK

Ezt a nyilatkozatot csak akkor töltse ki, ha valamely bíróság által bejegyzett egyház vagy a költségvetés kiemelt előirányzata javára kíván rendelkezni.

FONTOS!
A rendelkezése csak akkor érvényes és teljesíthető, ha a nyilatkozaton a kedvezményezett adószámát, elnevezését, a borítékon pedig az ÖN NEVÉT, LAKCÍMÉT, ÉS AZ ADÓAZONOSÍTÓ JELÉT pontosan tünteti fel.