Egri Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium Egyszerűsített, nyomtatóbarát változat.
Ide kattintva léphet az eredeti oldalra.

Pongó János :
Versenyeredmények a 2019/20-as tanévben


2020.06.28.





Heves megyei őszi labdarúgó bajnokság

FODISZ

Eger, 2019. október 3.

Kaslik József, Ambrus Áron 8. o., Pozsomai Aladár 7. o., Váradi Tamás, Zsarnai Bence 6. o., Csonka Zsolt log. 5. o., Lakatos János 4. o.

I. helyezés

A mezőny legjobb játékosa: Ambrus Áron 8. o.

Gólkirály: Pozsomai Aladár 7. o.

Felkészítő pedagógus: Pap Zsigmond, Kovács József

     
 

Hallássérült Tanulók Országos Atlétika Versenye

Budapest, 2019. október 17.

Ambrus Áron 100 méteres síkfutás I. hely

                        400 méteres síkfutás II. hely

                        Távolugrás I. hely

                        Súlylökés II. hely

Váradi Tamás 400 méteres síkfutás II. hely

                         100 méteres síkfutás II. hely

                         Távolugrás III. hely

Zsarnai Bence 60 méteres síkfutás II. hely

                          400 méteres síkfutás II. hely

                          Kislabdahajítás I. hely

Csonka Szebasztián Távolugrás II. hely

                                    Három próba III. hely

Lakatos János 100 méteres síkfutás I. hely

                          400 méteres síkfutás II. hely

                          Kislabdahajítás I. hely

                          Távolugrás II. hely

Kosuth Vanessza 400 méteres síkfutás I. hely

                               Kislabdahajítás I. hely

Molnár Dzsesszika Kislabdahajítás II. hely

                                 60 méteres síkfutás III. hely

Barta Ajsa Kislabdahajítás III. hely

                  4x 100 méteres fiú váltó III. hely

Felkészítő pedagógusok: Hevér Zsuzsanna, Kovács Péterné, Lakatosné Kelemen Ágnes


Labdarúgás

Hallássérültek Országos Diákolimpiai Döntője

Budapest, 2019. november 07.

II. helyezés

Csapattagok: Ambrus Áron, Kaslik József. Zsarnai Alexandra 8. o., Zsarnai Bence, Váradi Tamás 6. o., Csonka Zsolt log. 6., Lakatos János 4. o.

Felkészítő: Pap Zsigmond, Kovács József Gyula


Gyöngyfruct Kft.

Iskolagyümölcs program alkotói pályázata

Gyöngyös, 2020. március

5- 6. osztályos kategória III. helyezés

Kiss Georgina, Jakab Tímea, Riz Anna, Váradi Tamás, Zsarnai Bence 6. o.

Felkészítő pedagógus: Nagyné Dócs Diána