EGRI MLINKÓ ISTVÁN EGYSÉGES GYÓGYPEDAGÓGIAI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY, ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM



Keresés az oldalon



 TARTALOM
 ELÉRHETŐSÉGEINK
  Iskolánkról
  Óvodánkról
  Utazótanári hálózatunkról
  Mlinkó Istvánról
  ISKOLÁNK TÖRTÉNETE

Információs oldalak
  Bemutatkozunk
  Adataink
  Iskolai alapdokumentumok
  Különös közzétételi lista
  Pályázataink
  Mlinkó István Alapítvány
Iskolai élet
  Tanévi információk
  Hirdetőtábla
  A tanév eseményei
  MUNKATERVEK
  Tanulmányi versenyek
  Sportversenyek
  Iskolatörténet
  Előző évek eseményei
Utazótanári hálózat
  Aktualitások
  Bemutatkozás
  Fotóalbumunk

  VISSZA AZ EREDETI OLDALRA

TÁRHELYSZOLGÁLTATÓNK


UNSOFT.HU

Kapcsolat

Webmester


Belépés

Felhasználónév:

Jelszó:



  
<<< Előző cikkhez Következő cikkhez >>>

Diákönkormányzat

Téma: Iskolai élet/MUNKATERVEK

A diákönkormányzat programtervezete 2019/2020-as tanévre

  
 

 

Időpont

Esemény, feladat

Felelősök

 

Faliújság készítése

     Kovács Zsolt     Nné Dócs Diána     

 

Begyűjtött elemek

osztályonkénti mérése

Gyenesné B.Tímea

Október 4.

Az aradi vértanuk emléknapja

Osztályfőnökök

 

 

 

 

 

Október

14-18.

Mlinkó hét

1.  Megemlékezés az

        emléktáblánál

 

2.  Iskolatörténeti vetélkedő

    

 

3.  Sport délután

 

4.  Szépíró verseny

5.      Megemlékezés

   a Mlinkó István kép előtt

 

1  Keszei-Jelena                   Eszter

 

2  Dudásné M. Éva

Salétli Rita

   

3. Hevér Zsuzsa

Lugosi Andrea

 

4. Bozó Renáta

  Fazekasné M.Márta

 

5. Muraközy Andrea

Október22.

Nemzeti ünnep:Október 23.

Osztályfőnökök

December

6.

Mikulás ünnep – alsó tagozat

Mikulás ünnep – felső tagozat

1.   Fazekasné Murányi Márta

2.  Nevelőtanárok

 

 

December 19.

Karácsonyváró

1.Szervezés

2.Műsorkészítés

3.Dekoráció

 

1 Gyenesné B.Tímea

2. Dézsma Györgyné

  Fazekasné M.Márta

3.  Salétli Rita     

 

 

Időpont

Esemény, feladat

Felelősök

 

 

 

 

Február

19.

Farsang

1.Főszervezés

 

2.Játék szervezése–alsó tagozat

 

 

3.Játék szervezése–felső tagozat

 

4.Dekoráció

 

1. Joó Gyöngyi  

 

2. Herczegh Emese

Kelemenné K. Ágnes

 

3   Kuczik Ágnes

Gencsi Eleonóra

 

4.Murányiné S. Ilona 

 

 

Március  13.

A magyar forradalom és szabadságharc ünneplése

1.Szervezés és műsorkészítés

 

2. Dekoráció

 

1. Dézsma Györgyné

     Zsdánszki Csilla

 

2. Nné Dócs Diána     

Március

27.

„ Nyuszi, hopp!” Országos ügyességi sportverseny

Muraközy Andrea

Tari Edina

     Hevér Zsuzsa

Június 4.

A nemzeti összetartozás napja

Osztályfőnökök

  Június 5.

Családi nap

 Kristóf Réka

Lugosi Andrea

Június 12.

Ballagás

Dudásné Móger Éva

Salétli Rita

Június 18.

Tanévzáró ünnepség

Műsorkészítés

Jávorszkiné F.Judit

 

                                                                                       Dézsma Györgyné

Eger, 2019. szeptember 3.                                     Diákönkormányzat segítő tanára

 

 

 



<<< Előző cikkhezKövetkező cikkhez >>>


Generálás ideje: 0.08 mp