Egri Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium Egyszerűsített, nyomtatóbarát változat.
Ide kattintva léphet az eredeti oldalra.

Pongó János :
Versenyeredmények a 2013/14-es tanévben


2015.07.12.




MÁS FESZTIVÁL
NONVERBÁLIS DIÁKTALÁLKOZÓ


Eger 2013. október 11.

Résztvevők:
Pósa Denisa
Glonczi Vivien
Szabó Lilla
Nagy Lilla
Vozár Vivien
Balogh Viktória
Jablonszki Paula
Gulyás Alexandra
Váradi Szilvia
Lólé Liliána
Gambár Liliána
Csóka Klaudia

Eredmény: Elismerő oklevél

Felkészítő pedagógus: Lakatosné Kelemen Ágnes


EGRI KÖZSZOLGÁLTATÁSOK VÁROSI INTÉZMÉNYE
által kiírt RAJZPÁLYÁZAT

„A korcsolyázás örömei”

Eger 2014. január


Résztvevők:
Vozár Vivien
Szabó Lilla
Gergyesi Ádám

Eredmény: III. hely
Egy alkalomra szóló belépőjegyet nyertek a korcsolyapályára.

Felkészítő pedagógusok: Fazekasné Murányi Márta, Karcsai Imréné


SNI TANULÓK SZÉPÍRÓ VERSENYE

Megyei forduló

Eger 2014. március 12.


Résztvevők:
Váradi Szilvia : I. hely (1-2. osztályos kategória)
Nagy Lilla : I. hely (3-4. osztályos kategória)


Felkészítő pedagógusok: Salétli Erzsébet, Fazekasné Murányi Márta

 


 

NYUSZI, HOPP!

Hallássérült és Beszédfogyatékos Gyermekek Ügyességi Versenye


Eger 2014.március 28.


Résztvevők:
Pósa Denisa
Vozár Vivien
Váradi Szilvia
Nagy Lilla
Ambrus Áron
Jártin Alex
Szabó István
Gergyesi Ádám

Eredmény: III. hely

Felkészítő pedagógusok: Ferenczyné Hevér Zsuzsa, Lakatosné Kelemen Ágnes


FÖLD NAPJA PÁLYÁZAT
„Hulladékból termék, játék…”

PADLÁS ÉRTÉKKÖZVETÍTŐ ALAPÍTVÁNY

Eger 2014. május 05.


Résztvevő:
Létai József : III. hely
Kiváló várépítő ötletéért és munkájáért.


Felkészítő pedagógus : Erdélyi László


MIÉNK A TÉR!
Megyei Összművészeti Fesztivál
Egri Kulturális és Művészeti Központ

Eger 2014. május 9.


Résztvevők:
Glonczi Vivien
Pósa Denisa
Vozár Vivien
Nagy Lilla
Váradi Szilvia
Balogh Viktória
Gulyás Alexandra
Szajlai Szilvia


Modern tánc kategória: „Különdíj”

Felkészítő pedagógus: Lakatosné Kelemen Ágnes


Magyar Speciális Olimpia Szövetség Országos Úszóversenye és Világjátékok Válogató

Budapest 2014. május 11.


Résztvevő: Kiss Nándor  
500 m gyorsúszás I. hely

200 m gyorsúszás I. hely
100 m gyorsúszás II. hely

Úszóedző: Pohl Anette


HALLÁSSÉRÜLT TANULÓK XXXII. BORBÉLY SÁNDOR ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENYE

Vác 2014. máj. 15-16.


Résztvevők:
Glonczi Vivien : nh. III. hely, (komplex anyanyelvi ismeretek  3. o.)
Pósa Denisa : s. III. hely  (komplex anyanyelvi ismeretek  3. o.)
Bana Angéla : nh. III. hely (komplex anyanyelvi készségek 7. o.)
                    : nh. II. hely (történelem 7. o.)
Éliás Márk :  s. III. hely (történelem 7. o.)
CSAPAT : III. hely


Felkészítő pedagógusok: Pongó János, Kovács Zsolt, Tari Edina, Dézsma Györgyné


SNI TANULÓK TEHETSÉGKERESŐ VERSENYE

Szent Imre Katolikus Általános Iskola szervezése

Eger 2014. április 28.

Résztvevők:
Vozár Vivien : I. hely (II. korcsoport)
Kovács Dániel : III hely (I. korcsoport )
Majoros Ádám : III. hely (II. korcsoport)

Felkészítő pedagógus: Fazekasné Murányi Márta, Salétli Erzsébet, Bozó Renáta


„Hogyan fogok közlekedni lakóhelyemen 50 év múlva”?

Technikatanárok Országos Egyesületének pályázata

2014.május


Résztvevők:
Váradi András : Emléklap
Pók László      : Emléklap


Felkészítő pedagógus: Erdélyi László


„Én ki kertet kerteltem”

Országos gyermek rajzpályázat
Karcag Városi Önkormányzat pályázata

2014.


Résztvevő:
Gergyesi Ádám : II. hely


Felkészítő pedagógus: Fazekasné Murányi Márta