Egri Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium Egyszerűsített, nyomtatóbarát változat.
Ide kattintva léphet az eredeti oldalra.

Pongó János :
Versenyeredmények a 2014/15-es tanévben


2015.06.18.




DR. BÁTORFI-AGRIAKERÉKPÁR ÉS TRIATLON KLUB KERÉKPÁROS GYERMEK KUPA

Eger, 2014. szeptember

Szajlai Szilvia      III. hely                

Felkészítő pedagógusok: Erdélyi László, Karcsai Imréné

 


MÁS FESZTIVÁL NONVERBÁLIS DIÁKTALÁLKOZÓ

Eger, 2014. október 10.  

Pósa Denisa
Glonczi Vivien
Nagy Lilla  
Vozár Vivien
Jablonszki Paula
Gulyás Alexandra 
Szajlai Szilvia
Balogh Viktória

Díj: Elismerő oklevél

Felkészítő pedagógus: Lakatosné Kelemen Ágnes

  


„BIZTONSÁGOS KÖZLEKEDÉS GYEREKSZEMMEL”
A HEVES MEGYEI RENDŐRFŐKAPITÁNYSÁG.RAJZPÁLYÁZATA

Eger, 2014. december    

Váradi Alida       II. hely   

Baráz Hanga       III. hely  

Díj: Tárgyjutalom      

Felkészítő pedagógusok: Lipthay Ágnes, Kormos Sándorné  

 


NYUSZI, HOPP!
HALLÁSSÉRÜLT ÉS BESZÉDFOGYATÉKOS GYERMEKEK ORSZÁGOS ÜGYESSÉGI VERSENYE

Eger, 2015. április 24.    

Kiss Georginaú

Csóka Klaudia

Repnyák Enikő

Váradi Szilvia 

Kiss Zsolt             II. hely 

Pozsomai Aladár

Csikós Brendon 

Jártin Alex   


Felkészítő pedagógusok: Hevér Zsuzsanna, Lakatosné Kelemen Ágnes 

    


FÖLD NAPJA PÁLYÁZAT A „HULLADÉKBÓL LEGYEN, JÁTÉK!”  
PADLÁS ÉRTÉKKÖZVETÍTŐ ALAPÍTVÁNY  

Eger 2015. április 22. 

Majoros Ádám  III. hely

Felkészítő pedagógus: Erdélyi László 

 


HALLÁSSÉRÜLT TANULÓK XXXIII. BORBÉLY SÁNDOR ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENYE

Vác, 2015. máj. 14-15. 

Komplex természeti ismeretek, 8. évfolyam:   

Éliás Márk           s. I. hely 
Bana Angéla      nh.  II. hely 
CSAPAT               V. hely 

Komplex anyanyelvi ismeretek, 7-8. évfolyam:

Éliás Márk           s. II. hely
Bana Angéla      nh.  II. hely      

Felkészítő pedagógusok: Pongó János, Dézsma Györgyné, Dudásné M. Éva, Bedécsné T. Katalin, Kovács Péterné

 


NEMZETI JÁTÉKOK

Franciaország-Macon, 2015. június 7.

Kiss Nándor       50 m mellúszás       I.  hely 

                           50 m gyorsúszás    II. hely